Yapılan çalışmalarda, vergi mevzuatı ile ilgili konularda faaliyet gösterilen sektöre dair dinamikler de dikkate alınmakta ve kurumunuzun alacağı kararlarda önemli rol oynamaktadır. Olası bir vergi incelemesinde riskleri minimum düzeye indirmek ve hatalı uygulamaların önüne geçmek amacıyla, sorunların önceden tespit edilmesi ve düzeltilmesi büyük önem taşımaktadır.

Vergi hizmetlerimizde kurumunuzun vergi planlamasına da katkıda bulunulmakta ve maliyetler en aza indirilmektedir. Ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, sürecin uzmanlar tarafından yönetilmesi önem arz etmektedir.

Her geçen gün gelişen iş dünyası, ülkemizin ekonomik kriterlerindeki değişimlerden ve Avrupa Birliği uyum sürecinden payına düşeni almaktadır.

Kurumlar bu çerçevede, yurtiçi ve yurtdışında sürdürdüğü ticari ilişkilerini başarıyla devam ettirebilmeleri ve reel finansal durumlarını ifade edebilecek uluslararası standartları yakalayabilmeleri için mali tablolara ve bağımsız denetim raporlarına ihtiyaç duymaktadır. Yeminli Mali Müşavir Lütfi Köşker ve deneyimli kadrosu, bağımsız denetim hizmetlerini de en iyi şekilde sunmaktadır.

Kurumsal yönetim ilkelerine uyum, rekabetçi güç oluşturma, bilgi ve teknolojiyi işleme gibi aksiyonlar, hedeflerini belirli bir çizgide tutan her kurumun olmazsa olmazlarıdır. Yeminli Mali Müşavir Lütfi Köşker ve deneyimli kadrosu, farklı ana başlıklarda kurumunuzun ihtiyacı olan tüm mali konularda bilgi ve birikimini en yüksek standartlarda ortaya koymaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Vergi Hizmetleri

Kurumlar vergisi, katma değer vergisi, özel tüketim vergisi, vergi uyuşmazlıkları, KDV iadesi, tasdik işlemleri ve mali danışmanlık konularında Maliye Bakanlığı'nda görev yapmış tecrübeli denetim ekibinden oluşan uzman kadromuz yanınızda.

İNCELE

Denetim Hizmetleri

Bağımsız denetim, outsourcing, kurumsal finansman, şirket birleşme ve satın alma, proje finansmanı, risk yönetimi ve şirket değer yönetiminde sizinleyiz.

İNCELE

Danışmanlık Hizmetleri

Gelişimin ve profesyonelliğin her geçen gün önemini artırdığı iş dünyasında, en güncel veriler ve analizler ışığında, kurumunuza değer katacak, profesyonel yönetim anlayışını bir adım öteye taşıyacak danışmanlık hizmetlerimizle birlikteyiz.

İNCELE

Eğitim Hizmetleri

Muhasebe, iç denetim, bütçeleme, dönem sonu işlemleri ve günün ihtiyaçlarına uygun kurs ve eğitim seminerleri için eğitim hizmetlerimizle bilinçli ve akademik bir yaklaşım sergiliyoruz.

İNCELE

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Deneyimli kadromuzda sizi de aramızda görmek isteriz. CV'lerinizi cv@lutfikosker.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.