BİZİ TANIYIN

LÜTFİ KÖŞKER KİMDİR?

1962 yılında Tokat'ta doğan Lütfi Köşker, ilkokul ve ortaokulu Tokat'ta okudu. Kadıköy Ticaret Lisesi'nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü'nden mezun oldu.

1982-1987 yılları arasında T.C. Maliye Bakanlığı Genel Müdürlüğü'nde memurluk yapan Köşker, daha sonra 1987-2005 yılları arasında da T.C. Maliye Bakanlığı İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı'nda Vergi Denetmenliği görevini üstlendi.

2005 yılından bu yana Yeminli Mali Müşavir olarak görevine devam eden Köşker, evli ve iki çocuk babasıdır.

İLETİŞİME GEÇ

Vergi Hizmetleri

Kurumlar vergisi, katma değer vergisi, özel tüketim vergisi, vergi uyuşmazlıkları, KDV iadesi, tasdik işlemleri ve mali danışmanlık konularında Maliye Bakanlığı'nda görev yapmış tecrübeli denetim ekibinden oluşan uzman kadromuz yanınızda.

İNCELE

Denetim Hizmetleri

Bağımsız denetim, outsourcing, kurumsal finansman, şirket birleşme ve satın alma, proje finansmanı, risk yönetimi ve şirket değer yönetiminde sizinleyiz.

İNCELE

Danışmanlık Hizmetleri

Gelişimin ve profesyonelliğin her geçen gün önemini artırdığı iş dünyasında, en güncel veriler ve analizler ışığında, kurumunuza değer katacak, profesyonel yönetim anlayışını bir adım öteye taşıyacak danışmanlık hizmetlerimizle birlikteyiz.

İNCELE

Eğitim Hizmetleri

Muhasebe, iç denetim, bütçeleme, dönem sonu işlemleri ve günün ihtiyaçlarına uygun kurs ve eğitim seminerleri için eğitim hizmetlerimizle bilinçli ve akademik bir yaklaşım sergiliyoruz.

İNCELE